Signature

HAKKIMIZDA

2001 yılında temelleri atılan Özkan & Çoban Avukatlık Ortaklığı, uzman, dinamik ve çözüm odaklı çalışan bir ekipten oluşmaktadır.
Uzman kadrosu ile saygın akademisyen ve hukukçularla işbirliği içerisinde olan Özkan & Çoban Avukatlık Ortaklığı, hukukun farklı dallarında hizmet vermektedir.
“Önce müvekkil” anlayışını misyon edinmiş olan ofisimiz, çalışmalarını müvekkillerin menfaatleri doğrultusunda, etkin, hızlı, çözüm odaklı, az maliyetli, stratejik ve kararlı bir şekilde yürütmektedir.
Yerli ve yabancı şirketlere, bireysel yatırımcılara hukuki danışmanlık sağlayan ofisimiz, Türkiye’nin birçok şehri ve dünyanın birçok farklı ülkesinde işbirliği içinde çalıştığı avukatlar sayesinde müvekkillerin taleplerine derhal cevap vermekte, en kısa zamanda, en etkin hizmeti sunmakta, tüm müvekkilleri ile karşılıklı güvene dayalı uzun soluklu çalışmalar yapmaktadır.

VİZYON&MİSYON

Özkan & Çoban Avukatlık Ortaklığı, kalite sürekliliğini sağlamak hedefi ile müvekkillerine, uyuşmazlıkların en hızlı ve en ekonomik yolla çözülebilmesi adına kapsamlı ve kişiye özgü hukuki çözümü, en kaliteli biçimde sunmaktadır.